-1%

Газонокосарка електрична NELM-2400PRO
6 595 ₴
6 530 ₴
- Під замовлення
- Код: 150018
Відправка з 08 квітня 2026+380 (99) 184-60-36
- +380 (66) 787-52-59Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Номінальна потужність: 2400 Вт
Швидкість без навантаження: 3000 об\хв
Потужність різання: 380 мм
5 положення за висотою: 20-65 мм
Сумка для збирання: пластик 50 л.
Тип двигуна: асинхронний
Вбудована розетка.
Швидкість без навантаження: 3000 об\хв
Потужність різання: 380 мм
5 положення за висотою: 20-65 мм
Сумка для збирання: пластик 50 л.
Тип двигуна: асинхронний
Вбудована розетка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 530 ₴
