Споживана потужність 2100 Вт
Діаметр диска 180 мм
Кількість оборотів двигуна 8000 об/хв.
Швидка заміна вугольних щіток
Плавний пуск
Двигун 8000 об/хв. забезпечує високу потужність та швидкість для шліфувальних робіт з дисками 180 мм.
Високе співвідношення потужності та ваги для більшої ефективності та зниження стомлюваності користувача
Регульований захист може бути відрегульований для перенаправлення іскор від користувача
Конструкція задньої ручки для більшого комфорту та контролю Зовнішні ковпачки щіток
для легкого обслуговування гайковим ключем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

