Споживана потужність 1250 Вт
Діаметр диска 125 мм
Кількість оборотів двигуна 11000 об/хв.
ПІДШИПНИК У ГОЛОВІ
(Модель MAKITA)
Удосконалена система вентилятора забезпечує максимальний потік повітря та високу швидкість для шліфувальних робіт, тим самим продовжуючи термін служби двигуна. Блокування шпинделя забезпечує швидку та легку заміну диска. Компактний корпус редуктора дозволяє легко використовувати його навіть в обмеженому просторі, а захисний кожух захищає диск від розриву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴

