Характеристика акумуляторного шуруповерта Луч-Профі (2,0 Ач):
- Тип інструменту - дриль-шуруповерт;
- Живлення - акумулятор Li-ion;
- Напруга - 18.0 В;
- Місткість батареї - 2,0 Ач;
- Реверс - є;
- Кількість швидкостей - 2;
- Оберти - 1) 0-450 об/хв; 2) 0-1500 об/хв;
- Кількість ступенів затяжки - 25;
- Max крутний момент - 35 Нм
- Тип патрона - швидкозатискний
- Патрон - 10 мм
- Кількість батарей - 2 шт.
Комплектація
- Шуруповерт акумуляторний Луч-ПРОФІ АШЛ-18
- Додатковий акумулятор
- Інструкція
- кейс
- Гарантійний талон
Шуруповерт акумуляторний Луч-ПРОФІ АШЛ-18
Шуруповерт від торгової марки Промінь-Профі призначений для свердлувальних робіт, а також для закручування та відгвинчування шурупів. Широко використовується в побутовій сфері, також може бути застосований у професійних роботах.
Акумуляторний шуруповерт поставляється в комплекті з двома літій-іонними батареями, напруга яких становить 18 В, ємність 2,0 Ач. Дані акумулятори швидко заряджаються і мають невелику вагу.
Акумуляторний дриль оснащений 2-х швидкісним редуктором та має регулювання обертів від натискання клавіші старту роботи. Використовуючи 1 швидкість Ви зможете працювати в діапазоні від 0 до 450 об / хв, застосовуючи 2 швидкість швидкість обертів регулюється від 0 до 1500 об / хв.
Даний шуруповерт має 25 положень моменту, що крутить, для зручності оператора передбачена підсвічування робочої зони, а так само індикатор рівня заряду.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Промінь профі |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 215 ₴
- Спосіб упаковки: характеристики товару і комплектація може змінюватись виробником

