Напруга акумулятора 16,8 В
Крутний момент 45 Нм
Число оборотів
0 – 1650 об/хв.
Місткість акумулятора 2 Ач
Час заряджання 1 год
Реверс є
Кількість АКБ у комплекті - 2
Вбудований ліхтар є
Діаметр патрона 0 – 10 мм
Крутний момент 45 Нм
Число оборотів
0 – 1650 об/хв.
Місткість акумулятора 2 Ач
Час заряджання 1 год
Реверс є
Кількість АКБ у комплекті - 2
Вбудований ліхтар є
Діаметр патрона 0 – 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| двигун | |
| двигун | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735 ₴



