Напруга акумулятора 12 В
Крутячий момент 25 Нм
Число оборотів 0 - 400 об / хв; 0 – 1400 об/хв.
Місткість акумулятора 1,5 Ач
Час зарядки 1 година Реверс є
Регулювання крутного моменту 25+ свердління
Кількість АКБ у комплекті - 2
Вбудований ліхтар є
Діаметр патрона 0 – 10 мм
Крутячий момент 25 Нм
Число оборотів 0 - 400 об / хв; 0 – 1400 об/хв.
Місткість акумулятора 1,5 Ач
Час зарядки 1 година Реверс є
Регулювання крутного моменту 25+ свердління
Кількість АКБ у комплекті - 2
Вбудований ліхтар є
Діаметр патрона 0 – 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴
- Спосіб упаковки: характеристики товару і комплектація може змінюватись виробником


