Напруга акумулятора 42 V(21V+21V)
Кількість обертів холостого ходу 4500/5500/6500
об/хв
Ширина зрізу ножем 230 мм / струною 350 мм
Тип штанги розбірна
Тип двигуна безколекторний
Джерело живлення Акумулятор
Ємність акумулятора 4 Аг*2(Високо-токова 10 C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 677 ₴

