Безщітковий двигун
Кейс
Місткість акумулятора 4 Ач *2шт
Напруга акумулятора:21V
Діаметр круга:185mm
Кількість обертів:0-4050r/min
Глибина різу під 45° : 42mm Глибина різу під 90° : 56mm
Кейс
Місткість акумулятора 4 Ач *2шт
Напруга акумулятора:21V
Діаметр круга:185mm
Кількість обертів:0-4050r/min
Глибина різу під 45° : 42mm Глибина різу під 90° : 56mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4050 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 56 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴


