комплект фрез 12штук
Напруга живлення: 220 V/50 Hz
Потужність: 1800 Вт
Кількість обертів: 16000-28000 об/хв
Макс. діаметр фрез: 50 мм
Цанга : 8 мм
Фрезерна машина (фрезер) NARVA NER-1800
Потужність: 1800 Вт
Частота обертання: 16000 - 28000 об/хв
Кількість швидкостей: 6
Висота ходу: 50 мм
Максимальний діаметр фрези: 32 мм.
Підошва: занурювальна
Плавний запуск
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Фрезерний верстат НАРВА НЕР-1800;
- Паралельний бічний упор;
- Ключ;
- Набір із 12 фрез;
- Посібник з експлуатації;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 28000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 719 ₴


