Тип балона: цанговий або LPG
(до комплекту не входять)
Потужність: 2.4 кВт (LPG) / 2.6 кВт (картридж)
Витрата газу: 175 г/год (LPG) / 185 г/год (картридж)
Вага плити: 1.35 кг
Вага з кейсом: 1.80 кг
Розмір: 33.4 х 28 х 10 см
Комплектація: газова плита, перехідник для LPG
(до комплекту не входять)
Потужність: 2.4 кВт (LPG) / 2.6 кВт (картридж)
Витрата газу: 175 г/год (LPG) / 185 г/год (картридж)
Вага плити: 1.35 кг
Вага з кейсом: 1.80 кг
Розмір: 33.4 х 28 х 10 см
Комплектація: газова плита, перехідник для LPG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Плита |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Витратуа газового палива | 185 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 1.35 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

