РЕГУЛЮВАННЯ ОБЕРТІВ
Споживана потужність 1500 Вт
Діаметр диска 125 мм
Кількість оборотів двигуна 2000-11000 об/хв
Голковий підшипник у голові
Швидка заміна вугільних щіток
Кутова шліфувальна машина ЛУЧ-ПРОФІ УШМЛ 125/1500Е забезпечує швидке різання арматури та бетону, видалення фарби та іржі, а також заточування лез. Його двигун на 1500 Вт розвиває швидкість 11000 об/хв., щоб з легкістю впоратися з багатьма завданнями. Тригерний перемикач забезпечує безпроблемну роботу, а блокування шпинделя дозволяє швидко та легко змінювати аксесуари. Двопозиційна бічна рукоятка забезпечує комфортну зручність та кращий контроль, а литий металевий корпус редуктора збільшує довговічність та продовжує термін служби шліфувальної машини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴

