- Тип акумулятора - Li-ion
- Місткість акумулятора - 2 Ач
- Напруга акумулятора - 12 В
- Час заряду акумулятора - 1 год.
- Тип зарядного пристрою - звичайне
- Тип патрона - швидкознімний
- Максимальний діаметр патрона – 10 мм
- Максимальна кількість оборотів – 1400 оборотів за хвилину
- Кількість ступенів затяжки – 15
- Кількість швидкостей – 2
- Офіційна гарантія – 12 місяців
Комплектація:
- Шуруповерт Акумуляторний Луч-Профі АШЛ-12 ДФР
- Зарядний пристрій
- Акумулятор – 2 шт.
- Картонна упаковка
- Кейс
Шуруповерт Акумуляторний Луч-Профі АШЛ-12 ДФР
- Вражаюча ергономіка та мала вага (0,98 кг) для зручного свердління та кріплення
- Компактна збалансована форма полегшує роботу навіть у тісноті
- Система з ДФР патроном для швидкої зміни біт
- 25 налаштувань крутного моменту та відключення крутного моменту для точного затягування
- Найновіша технологія літій-іонних акумуляторів для максимально тривалого використання
- Світлодіодне світло високої інтенсивності
- Індикатор заряду акумулятора на корпус
- 1 годинний зарядний пристрій
Особливості:
- Літійовий акумулятор (12 вольт, 2 А./год.)
- Плавне регулювання швидкості
- 15 режимів тріскачки
- режим свердління
- Підсвічування
- Гумові вставки на рукоятці
- Швидка зарядка акумуляторів (60 хвилин)
- Дві швидкості редуктора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Промінь профі |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴
- Спосіб упаковки: характеристики товару і комплектація може змінюватись виробником


