Регулювання оборотів.
Якір та статор залиті епоксидною смолою.
Підшипник у голові.
Діаметр диска: 125 мм.
Потужність: 1700 Вт
Максимальні обороти холостого ходу: 11000
об/хв
Кутова шліфувальна машина NARVA 125/1700 забезпечує швидку роботу з різання арматури та бетону, видалення фарби, іржі та заточування лез. Потужний двигун 1700 Вт забезпечує 11000 об/хв для легкого виконання цих завдань. Зручний перемикач забезпечує безпроблемну роботу, а блокування шпинделя забезпечує швидку та просту зміну приладдя.
Особливості кутова шліфувальна машина NARVA 125/1700
- Кутошліфмашина NARVA NAG-125/1700L ідеально підходить для різання арматури та бетону, видалення фарби та іржі, шліфування зварювальних швів та заточування лез.
- 2-позиційна бічна ручка з м'якою рукояткою забезпечують зручне позиціонування руки та покращують управління.
- Зовнішні технологічні отвори для вугільних щіток для легкого обслуговування та заміни.
- Двоступінчастий вимикач знижує можливість випадкового запуску.
- Лабіринтна конструкція ізолює двигун від пилу та сміття, створюючи складний набір каналів, що запобігають забрудненню.
- Металева головка редуктора з товстими стінками. Виготовляється з литого алюмінію, забезпечує максимальну стабільність та термін служби.
- Ідеальна ергономіка з двома зонами рукоятки та вузьким корпусом для оптимального поводження навіть при безперервному використанні.
- Болгарка NARVA NAG-125/1700L має регулювання обертів для зручності обробки та шліфування поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴



